קצת עלינו

ויקוס אברמוביץ

ויקוס אברמוביץ’ מקבוצת VIKOS מובילה ומתמחה בביצוע פרויקטים מסחריים, בניהם משרדים, קליניקות ומרפאות, אולמות תצוגה, לובאים, ברמה הגבוה ביותר הקיימת.
ניני אברמוביץ מנכ”ל החברה – נשוי ואב לשלושה ילדים. מתגורר בזיכרון-יעקב, מביא עימו ידע וניסיון עשיר במיוחד בניהול פרויקטים בבנייה וגמר. כאשר התמחות בעבודות גמר בסטנדרטים יוצאי דופן באיכותם. החברה פועלת במודלים מתקדמים, נהלי עבודה קפדניים, שיטות ניהול חדשניות זאת על-מנת להביא כל פרויקט לשלמות.

“אני מאמין, שתאום הציפיות עם הלקוח בטרם החל הפרויקט, שיתוף פעולה הדוק עם הלקוח והמתכננים, ביצוע מוקפד ומקצועי, יחס אישי, הגינות, אמינות, עמידה בזמנים, דבקות בתקציב. סובלנות וחיוך, הם-הם המרכיבים להצלחת כל פרויקט”.

ONE STOP SHOP

ויקוס אברמוביץ’ מציבה עצמה בחזית החברות בתחום. אנו מבינים ששירות ומקצוענות הם שם המשחק. כיום, כשהאפשרויות הן בלתי נגמרות, כשכמות החלופות אין סופית בדיוק כאן בנקודה הזו, בה יש צורך להחליט על חברה שתבצע במדויק את החזון שלכם ובאופן היעיל, הנכון, הקצר והאיכותי ביותר. אנו נכנסים לתמונה, עם מגוון הפתרונות הטובים והחדישים ביותר. כאשר העיצוב בחשיבות עליונה, לצד ידע הנדסי עשיר, סטנדרטים ללא פשרות, ניסיון עשיר במיוחד וחיוך. ויקוס אברמוביץ’, עונה על כל צרכי הלקוח עד השלמת כל פרויקט ולא פחות ממושלם.